מכונת ברד להשכרה

מכונת ברד להשכרה היא אטרקציה מרעננת וקפואה בכל סוגי הארועים. נסביר קצת על מכונת ברד להשכרה .

מכונת ברד להשכרה | איך היא עובדת ?

 

מכונת ברד היא מכונה בעלת שרוול מתכת להקפאה. מעל שרוול ההקפאה יושב מערבל שמרסק את הקרח. בכדי שיווצר ברד במכונת הברד, יש צורך למלא במיכל מכונת הברד תמיסה במינון מתאים. לאחר הפעלת המכונה שרוול ההקפאה מקפיא את התמיסה והמערבל מרסק את הקרח וגורם לו להפוך לברד, כך עובדת מכונת ברד להשכרה.

 

איזה סוג של ארוע אתם עושים? יום הולדת? בר מצווה ? בת מצווה ? חתונה? אירוע משפחתי אחר? כמה משתתפים בערך יהיו לכם ?? לאחר שהוחלט הגיע הזמן להתקשר אלינו לגבי מכונת ברד להשכרה. ניתן לשכור אצלנו מספר רב של מכונות ברד להשכרה לפי כמות הכוסות שאתם רוצים להפיק.

מבחינת סוגים וגדלים של מכונות ברד, אנו מחזיקים סוגים וגדלים שונים של מכונות ברד להשכרה. האם מכונת ברד להשכרה תוכל  להתאים למסיבה שלכם ? 

 

חשוב לנו שתזכרו שלכל שאלה שתהיה לכם בנושא זה או אחר, אתם מוזמנים להתקשר ולקבל יעוץ  0545909109.

 

 בעת השכרת מכונת ברד אצלנו ניתן לקבל גם  מוצרים נילווים בתוספת תשלום.ניתן לקנות אצלנו אבקות וסירופים לברד רגיל/אייס קפה.

 

איך מפעילים מכונת ברד להשכרה:

הפעלת מכונת ברד היא פשוטה מאוד. מה שעלינו לעשות הוא:

1. להניח את מכונת הברד על שולחן יציב מספיק זמן מראש(לברד לוקח זמן להיות מוכן). 2. לשפוך את התמיסה במינון המתאים. 3.להדליק את כפתורי ההפעלה.

להמתין מספר שעות להכנת הברד ממכונת הברד ששכרתם אצלנו.

לא צריך להיות מומחה כדי לעשות זאת ואין צורך בידע קודם. הפעלה של מכונת ברד להשכרה היא ידידותית ופשוטה.

 

 

מכונת ברד להשכרה – תפתיעו בארוע שלכם!באירועים, במסיבות, בקייטנות, בדוכנים, בחנויות מזון מהיר ובעוד המון מקומות, משתמשים במכונות ברד. הברד הקר והטעים אהוב מאד על ילדים וגם על מבוגרים. ניתן לשכור מכונות ברד לכל סוג של ארוע, וליהנות מפינוק שווה ממכונת ברד להשכרה. 

השכרת מכונת ברד, מכונת ברד להשכרה  השכרת מכונת ברד – סיבה למסיבה! עומדים לחגוג אירוע ומתלבטים באיזה אטרקציה לבחור? רבים מתקשים לבחור בין האטרקציות הרבות והמגוונות שיש כיום. אם האירוע שלכם מתקיים בקיץ, הבחירה שלכם פשוטה מאוד והיא השכרת מכונת ברד. אם אתם רוצים שהאורחים שלכם יהנו בארוע, ולא יזיעו ויסבלו בחום, תדאגו להם למשהו שידאג לצנן אותם ולהקל עליהם את החום. מכונת ברד להשכרה היא האטרקציה המתאימה ביותר כשממש חם בחוץ. השכרת מכונת ברד היא אטרקציה משתלמת ולא יקרה מדי. לצורך השכרת מכונת ברד באירוע שלכם חשוב שתבדקו כמה אנשים יגיעו ובאיזה גילאים. כך תוכלו להתאים את כמות מכונות הברד להשכרה באירוע.

 

השכרת מכונת ברד במגוון סוגים וטעמים

ברד הוא משקה קייצי מרענן, קפוא וטעים שהופך את האירוע לססגוני ומעניין. כשאתם רוצים לבחור סוג ברד שיחולק באירוע שלכם תבחרו טעמים אשר יתאימו לסוג האורחים שמגיעים ותנסו לגוון בכמה שיותר טעמים וצבעים. ניתן לבחור כיום בין אייס חלבי כמו קפה או שוקו, אייסים של פרות טיבעיים כמו אייס תות טבעי, וכמובן אייסים לילדים בטעמים מוכרים ואהובים.

חשוב לנו להדגיש– אנו שומרים על המכונות כשרות. כל המצרכים צריכים להיות כשרים.