About Us

מכונת סוכר להשכרה

מכונת סוכר להשכרה מאוד פופולרית במסיבות מגוונות לילדים ובארועים שונים. נסביר קצת על מכונת סוכר להשכרה .
 

מכונת סוכר להשכרה | איך היא עובדת ?

מכונת סוכר להשכרה היא מכונה שעושה מסוכר שערות סבתא מתוקות על מקל. למכונת הסוכר יש מנוע שמסתובב במהירות. על ראש המנוע מונח סיר מתכת קטן, בתוך הסיר הקטן אנו שופכים סוכר לבן. 
הסוכר שאנו ממלאים בסיר הקטן נמס בעזרת גוף חימום שמחמם את הסוכר.
הסוכר שנמס הופך לנוזלי.
בסיר הקטן יש חורים קטנים ובזמן הסיבוב נוזל הסוכר ניתז החוצה דרך החורים ומתקשה בצורת צמר גפן מתוק !!
כך עובדת מכונת סוכר/ צמר גפן מתוק/ שערות סבתא .

 

איזה סוג של ארוע אתם עושים? יום הולדת? בר מצווה ? בת מצווה ? חתונה? אירוע משפחתי אחר? כמה משתתפים בערך יהיו לכם ?? לאחר שהוחלט הגיע הזמן להתקשר אלינו לגבי מכונת סוכר להשכרה.

 

 

למה אנחנו ממליצים על השכרת מכונת סוכר ?
אנו ממליצים בחום על השכרת מכונת סוכר כי כולם אוהבים צמר גפן מתוק. גם ילדים וגם מבוגרים! זאת אטרקציה שכולם יתלהבו ממנה!

 

במידה ויש לכם הרבה אנשים בארוע, ניתן לשכור אצלנו מספר רב של מכונות סוכר על מנת לעמוד בהספקים גדולים בזמן קצר.                         

האם מכונת סוכר להשכרה תוכל להתאים למסיבה שלכם ?

 

חשוב לנו שתזכרו שלכל שאלה שתהיה לכם בנושא זה או אחר, אתם מוזמנים להתקשר ולקבל יעוץ  0545909109.

 

בעת השכרת מכונת סוכר אצלנו ניתן לקבל גם  מוצרים נילווים בתוספת תשלום.

ניתן לקנות מקלות להפעלת מכונת סוכר בעלות של 35 ש"ח לחבילה של 100 מקלות .

 

איך מפעילים מכונת סוכר להשכרה :

הפעלת מכונת סוכר היא פשוטה מאוד. מה שעלינו לעשות הוא:

1. להדק את סיר המכונה בקליפסים המיועדים לכך. 2. לשפוך סוכר לתוך הראש של מכונת הסוכר. 3.להדליק את המנוע עם כפתור MOTOR ( להעביר אותו ממצב OFF למצב ON). להדליק את גוף החימום עם כפתור HEAT ( להעביר אותו ממצב OFF למצב ON )

להמתין מספר שניות עד לקבלת צמר גפן מתוק ממכונת הסוכר ששכרתם אצלנו.

לא צריך להיות מומחה כדי לעשות זאת ואין צורך בידע קודם. הפעלה של מכונת סוכר להשכרה היא ידידותית ופשוטה.

 

מהו ההבדל בין מכונת סוכר למכונת שערות סבתא?

זה פשוט שם שונה. המכונה היא אותה מכונה. כאשר מבקשים מכונת סוכר להשכרה חשוב לבקש מכונה שמכינה צמר גפן מתוק בקצב מהיר. לאמינות המכונה יש חשיבות גדולה מאוד, לא תרצו שמכונת הסוכר תפסיק לעבוד באמצע האירוע.

על ידי השכרת מכונת סוכר תוכלו להכין מנה של סוכר מתוק בתוך כמה שניות, ותוכלו להפיק מנות רבות בשעה. מכונת סוכר להשכרה בארועים היא אטרקציה מיוחדת ומעניינת, קלה לתפעול ובעלת הספק גבוה, מספיקה מכונה אחת לכמות גדולה של אורחים, מה שאתם צריכים הוא רק סוכר לבן ומקלות עץ שתוכלו לרכוש אצלנו ומכונת הסוכר המתוק תכין עבורכם שערות סבתא על המקל להנאתכם. 

 

ההיסטוריה של מכונת הסוכר 

הממתק נראה בפעם הראשונה באחת התערוכות בשיקגו (1893), ודרך היצור שלו לא השתנה מאז בצורה משמעותית. על אף המגע הצמרירי של צמר הגפן המתוק, הוא דביק, ונמס מלחות. לממתק הזה יש שמות רבים- צמר גפן מתוק, מוכר גם בשם שערות סבתא, סוכר צמר גפן, סוכר במלעיל, שמבלולו או ימבמבם. הממתק הזה טעים ומתוק מאוד ועושים אותו מסוכר לבן על ידי מכונת סוכר להשכרה. לממתק יש ריח של סוכר נמס, ובמהלך הכנתו נוצר ריח של סוכר.  בגלל חיי המדף הקצרים שלו הוא לא מיוצר בייצור תעשייתי ולא נמכר הרבה בחנויות, אלא מיוצר  במקום ונמכר במהלך ארועים. מחלקים צמר גפן מתוק לילדים במסיבות יום הולדת, ומוכרים אותו גם באירועים כדוגמת חגיגות יום העצמאות ומסיבות פורים, בפסטיבלים, בירידים, ובפארקים. אם אתם מחפשים מכונת סוכר להשכרה, כדי שתוכלו להכין שערות סבתא מתוקות פנו אלינו להשכרת מכונה.

 

היתרונות בהשכרת מכונת סוכר:

– תפוקת מנות גבוהה.

– מכונת סוכר אחת מספיקה לכמות גדולה של מנות. 

– צריכת חשמל לא גבוהה.

– מנגנון בטיחות, להגנה על המשתמשים במכונת הסוכר

.

עוד על מכונת סוכר להשכרה:

מכונת סוכר להשכרה פשוטה לתפעול, מכניסים סוכר לבן יבש בהתאם להוראות ההפעלה, ונהנים לגלגל שערות סבתא טעימות.

בהשכרת מכונת סוכר, על מה כדאי לחשוב מראש? 

קודם עליכם לבדוק איזה אירוע אתם רוצים?  כמה משתתפים יהיו באירוע שתרצו להגיש בו צמר גפן מתוק, ואיזה דוכני מזון נוספים אתם רוצים שיהיה בארוע שלכם חוץ ממכונת סוכר להשכרה. בארוע לפעמים תספיק מכונת סוכר אחת. באירוע גדול יותר או במעט זמן, אנחנו  ממליצים לשכור שתי מכונות סוכר, על מנת למנוע תורים ארוכים.

השכרת מכונת סוכר / מכונת שערות סבתא להשכרה

כשרוצים מכונת סוכר להשכרה, חשוב לוודא מי היצרן של המכונות ומה מצב מכונת הסוכר.

הספק המנוע ולמה הוא חשוב בהשכרת מכונת סוכר?

המנוע הוא החלק שמסובב את הראש(הסיר הקטן), שבתוכו הסוכר נמס והופך לצמר גפן מתוק. המנוע הוא החלק שמתאמץ הכי הרבה, ולכן חשוב שלמכונת סוכר להשכרה יהיה מנוע איכותי וחזק דיו.

מה זה גוף החימום ולמה הוא חשוב בהשכרת מכונת סוכר?  

גוף החימום הוא מה שמחמם את הסיר שבתוכו מומס הסוכר במכונת סוכר, וכך ממיס את הסוכר שיוכל לצאת כנוזל דרך החורים שבראש המכונה – בצורת צמר גפן מתוק, גוף החימום הוא חלק שמגיע לחום גבוה, ולכן חשוב שלמכונת הסוכר להשכרה יהיה גוף חימום איכותי.

 

חשוב לנו להדגיש– אנו שומרים על המכונות כשרות. כל המצרכים צריכים להיות כשרים.

 

 

מכונת סוכר להשכרה – מכונת ברד להשכרה –מכונת פופקורן להשכרה – מכונת קרפ להשכרה –מכונת גלידה להשכרה – מכונת וופל בלגי להשכרה – מפל שוקולד להשכרה – ציפסר להשכרה – מכונת גלידה אמריקאית להשכרה פלאנצה להשכרה – מכונת יוגורט להשכרה  – מכונת תירס חם להשכרה – מכונת פנקייקים להשכרה – מכונת גלידה תאילנדית להשכרה מכונת צורוס להשכרה – מכונת נקניקיות להשכרה – מכונת אספרסו להשכרה – תנור פיצה להשכרה – מכונת אייס קפה להשכרה – גנרטור להשכרה – דיספנסרים להשכרה –בלנדר להשכרה – שולחנות משחק להשכרה –בידורית להשכרה – מתנפח להשכרה – מכונת בועות להשכרה – מכונת עשן להשכרה – תאורה להשכרה – מכונת וופל בלגי על מקל להשכרה– מכונת שערות סבתא להשכרה – מכונת ימבמבם להשכרה – רמקול להשכרה – השכרת מכונת ברד – השכרת מכונת קרפ צרפתי –השכרת מפל שוקולד – מכונת צמר גפן מתוק להשכרה – השכרת ציפסר – השכרת בידורית –השכרת רמקול – שולחן כדורגל להשכרה –השכרת פלאנצה – השכרת גנרטור – השכרת דיספנסרים לשתיה קרה  – השכרת מכונת גלידה –השכרת מכונת אייס קפה – השכרת מכונת עשן –השכרת מכונת בועות – השכרת מקרן – שולחן הוקי להשכרה  – השכרת מתנפח – השכרת מכונת וופל בלגי – השכרת בלנדר מקצועי – השכרת מכונת צורוס – השכרת שולחן כדורגל – השכרת שולחן הוקי – השכרת שולחן פינג פונג – השכרת מכונת אספרסו – השכרת שולחן פוקר –  שולחן פוקר להשכרה – השכרת מכונת יוגורט קפוא –השכרת תאורה – השכרת מכונת תירס חם –השכרת מכונת פופקורן – השכרת מכונת גלידה אמריקאית – השכרת שולחנות משחק – השכרת מכונת וופל בלגי על מקל – השכרת מכונת פנקייקים – השכרת מכונת גלידה תאילנדית –השכרת מכונת נקניקיות – השכרת תנור פיצה– שולחן פינג פונג להשכרה – מקרן להשכרה

 
כותרת שקופית
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נומץ.
לחץ כאן